Tematy

Miasta

Serwisy

Wiadomości

Dodaj komentarz | Wyślij zdjęcie lub film | Wydrukuj

100 tysięcy kary

01.12.2013

wyświetleń: 1733

Mamy prawo naliczania kar i zostaną one naliczone - mówiła latem naczelnik. Tak się stało

O kłopotach mieszkańców gminy Oleśnica związanych z nieodbierania śmieci przez Albę pisaliśmy latem tego roku kilkakrotnie. Okazuje się, że firma słono za to zapłaciła. I niewykluczone, że jeszcze zapłaci...
- W oparciu o zapisy umowy zawartej pomiędzy gminą Oleśnica a Wrocławskim Przedsiębiorstwem Oczyszczania Alba dotychczas naliczono i potrącono z wynagrodzenia wykonawcy kary umowne w łącznej wysokości 101.354 zł - powiedziała Panoramie Ewa Rachwał, naczelniczka Wydziału Rolnictwa Urzędu Gminy. Przyznaje ona, że nadal zdarzają się przypadki nieodebrania odpadów od właścicieli nieruchomości w terminie wyznaczonym w harmonogramie. - W każdym takim przypadku natychmiast podejmowane są interwencje ze strony gminy. Nie jest to jednak tak duża skala, jak w pierwszych miesiącach działalności Alby na terenie gminy, tj. w lipcu i sierpniu - dodaje naczelniczka.


autor: (ror)powrót ›

Zobacz także

Sfinansują wymianę pieców

Radny Paweł Bielański (RdO) informuje o programie dofinansowania wymiany pieców  ...

Sadźmy drzewa, przyjacielu

W Parku nad Stawami, wzdłuż rzeki, powstała Aleja Jesionów. Drzewa posadzili oleśniczanie ...

ReklamaKomentarze (3)

Pozostaw pole puste:

Treść

Imię nazwisko / nick


Redakcja zastrzega sobie prawo zmian, skrótów bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie, naruszające jej prawa lub innych osób albo naruszające zasady współżycia społecznego.

Copyright © 2013 olesnica24.com