Tematy

Miasta

Serwisy

Kultura i rozrywka

Dodaj komentarz | Wyślij zdjęcie lub film | Wydrukuj

Poniedzielski Pod Pegazem

29.11.2013

wyświetleń: 1332

Poniedzielski Pod Pegazem

fot. Krzysztof Dziedzic

Lubiany satyryk, ceniony bard był dziś gościem Powiatowej i Miejskiej Biblioteki Publicznej...

Ponad 50 osób uczestniczyło w spotkaniu z Andrzejem Poniedzielskim w Bibliotece Pod Pegazem - filii Powiatowej i Miejskiej Biblioteki Publicznej im. M. Reja w Oleśnicy. Popularny satyryk spotkał się ze swoimi sympatykami przy okazji promocji swoich książek i płyty. To był wieczór pełen specyficznego humoru, ciekawych anegdot i opowieści, spotkanie z człowiekiem zdystansowanym wobec świata, sympatycznym i ciepłym.

Zapraszamy do obejrzenia fotogalerii.

Szerzej - w Panoramie Oleśnickiej.


autor: kadpowrót ›

Galeria zobacz całą galerię ›

Zobacz także

Romans i strzelanina

Weronika z Dobroszyc ma niespełna 30 lat, jest malarką i ma wielką potrzebę kochania   ...

Staraś już, lecz ciągle młoda

Rydzyki bardzo lubię pod każdą postacią. Lecz przy Tobie, Anno, one zwykłą nacią. Kim jest Anna? ...

ReklamaKomentarze (5)

 • | 2013-12-04 20:44:28

  panie Kowalski daj pan pokój

  zgłoś naruszenie regulaminu ›

 • | 2013-12-04 11:07:03

  gdyby jeszcze tak pan Kaleciński nauczył się od pana Poniedzielskiego jak zwracać się do ludzi bez besztania ich z błotem, bez deptania ich godności.

  zgłoś naruszenie regulaminu ›

 • Radomir Niepomirski | 2013-12-03 14:16:17

  Pana Edmunda Kalecińskiego to przynajmniej warto zapraszać. Przyjdzie, pochwali, podziękuje. A wielu nie przyjdzie, nie pochwali, a jeszcze skrytykuje.

  zgłoś naruszenie regulaminu ›

 • Edmund Kaleciński | 2013-12-01 19:28:25

  Zaproszony Andrzej Poniedzielski to niewątpliwie jedna z najwybitniejszych postaci zaproszonych przez naszych Bibliotekarzy w tym roku. Jak na mój gust najlepszy artysta, który był w tym roku w Oleśnicy. Jego dorobek wybitne postaci polskiego życia artystycznego tak m.in. oceniają: Wojciech Młynarski - "Za bardzo dobrego poetę, który czasem prezentuje swoje utwory w formie kabaretowej, uważam Andrzeja Poniedzielskiego. Innych wymienić nie potrafię". Maria Czubaszek - "...jego definicja optymizmu: "To chwilowa utrata kontroli nad organizmem. (...) Wbrew pozorom jednak Poniedzielski jest optymistą. Twierdzi otóż, że "jest nieźle, a może być jeszcze nieźlej". I to jest właśnie cały on. I dlatego go kocham. Za całokształt". Artur Andrus - "Jest artystą, który nie potrzebuje tego, żeby o Nim pisać. On sam się pisze. I warto Go poczytać". Jeśli tak znakomite osoby tak recenzują tę Postać, a ja miałem okazję na bezpośrednią wymianę myśli z Nim, to mogę powiedzieć - to był dotyk Dzieła, Geniuszu. Bibliotekarze oleśniccy, dziękuję Wam za dostarczenie takich chwil. Pozdrawiam.

  zgłoś naruszenie regulaminu ›

 • e | 2013-11-30 11:40:14

  Byłem i piękne chwile przeżyłem. Oleśnickim Bibliotekarkom i Bibliotekarzom bardzo dziękuję. Czytelnik i fan Andrzeja Poniedzielskiego Edmund Kaleciński.

  zgłoś naruszenie regulaminu ›

Pozostaw pole puste:

Treść

Imię nazwisko / nick


Redakcja zastrzega sobie prawo zmian, skrótów bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie, naruszające jej prawa lub innych osób albo naruszające zasady współżycia społecznego.

Copyright © 2013 olesnica24.com