amazon

Tematy

Miasta

Serwisy

Sport i rekreacja

Dodaj komentarz | Wyślij zdjęcie lub film | Wydrukuj

Pogoń przejął Michał Krej

29.11.2013

wyświetleń: 4870

Michał Krej przejął Pogoń

Michał Krej przejął Pogoń fot. Jarosław Musiałek

Oni byli za spółką z o.o.

Oni byli za spółką z o.o. fot. Jarosław Musiałek

Zarząd przeprowadził operację przejęcia sekcji

Zarząd przeprowadził operację przejęcia sekcji fot. Jarosław Musiałek

- To wy narobiliście tych długów! - atakował Zarząd Mieczysław Strug

- To wy narobiliście tych długów! - atakował Zarząd Mieczysław Strug fot. Jarosław Musiałek

Jarosław Woźniak i inni przeciwnicy spółki byli w mniejszości

Jarosław Woźniak i inni przeciwnicy spółki byli w mniejszości fot. Jarosław Musiałek

Sekcja piłki nożnej w Pogoni zlikwidowana! Wyprowadzona do spółki Michała Kreja z Wrocławia

Dzisiaj w Pogoni Oleśnica odbyło się kolejne nadzwyczajne walne zebranie. Po co je zwołano? - Szanse na uratowanie klubu, utrzymanie w lidze i szybkie wyprowadzenie klubu z długów znacząco wzrosły - tak wyjaśniał Mariusz Kartocha, prezes MKS-u. - Prowadzimy rozmowy z inwestorami, którzy mogliby przejąć Pogoń i zwielokrotnić jej budżet. Jest szansa, że w niedługim okresie Pogoń Oleśnica może się bić o awans do II ligi. To może być przełomowy moment dla klubu i miasta. Nic więcej w tej chwili nie mogę powiedzieć - dodawał prezes.
Jak podała w środę Panorama Oleśnicka, propozycje zainwestowania w klub związane są z właścicielami Odry Wrocław - to Adam i Michał Krejowie. Ta informacja gazety potwierdziła się na walnym. Tyle że w nader zaskakującej formie...
Okazało się, że przed walnym spółkę z o.o. o nazwie MKS Pogoń Oleśnica założył Mariusz Kartocha, obecny prezes Pogoni. Decyzją walnego ("za" zagłosowało 27 czlonków, 12 było przeciw, a 2 wstrzymało się od głosu) sekcję piłki nożnej w obecnym stowarzyszeniu Pogoń zlikwidowano i przekazano wszystkie aktywa do tejże spółki. Obecny na walnym Michał Krej oświadczył, że wszystkie udziały odkupi po cenie nominalnej, tzn. 5.000 zł łącznie, od Kartochy i zostanie jednosobowym właścicielem. Zadeklarował, że w 2014 roku podwoi budżet klubu, precyzując, że dołoży tyle samo, ile da spółce z o.o. miasto. Obiecał też systematyczne spłacanie długów, nie podając, w jakim czasie miałoby to nastąpić.

****

Jak wygląda teraz sytuacja prawna i sportowa? W stowarzyszeniu Miejski Klub Sportowy Pogoń Oleśnica zostały dwie sekcje: brydża i szachów. Cała piłka nożna (zespół seniorów w IV lidze i wszystkie drużyny młodzieżowe)  została przejęta przez twór o nazwie "MKS Pogoń Oleśnica Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością". Jej jedynym właścicielem będzie Michał Krej, prawnik z Wrocławia. Może posługiwać się herbem, logo i barwami klubu. Protestowali przeciwko temu wieloletni członkowie Pogoni. Ogromne wątpliwości głośno artykułowali Mirosław Pałka, Jarosław Woźniak,  Mieczysław Strug i Ryszard Siwecki. Oni, a także m.in. Adam Maciejewski i Roman Kałwiński, byli w głosowaniach przeciwni i likwidacji piłki nożnej w Pogoni, i przejęciu aktywów sekcji przez spółkę z o.o. Ale 27 członków, w większości anonimowych, nieznanych z wcześniejszej działalności na rzecz Pogoni, głosowało karnie, tak jak Zarząd klubu, za likwidacją i przejęciem.   

***

Michał Krej, były piłkarz Parasola Wrocław,  w 2005 r. wespół z ojcem, adwokatem Adamem Krejem, założył klub Odra Wrocław (wcześniej działał PKS Odra Wrocław).  Przed rokiem komisja licencyjna DZPN-u odebrała Odrze prawo do gry w okręgówce, bo miała zastrzeżenia do stadionu na Zakrzowie, gdzie zespół rozgrywa swoje mecze. Powodem odmowy był brak umowy. Odra zgłosiła sprawę do prokuratury. Ta skierowałą ją do sądu. Obecnie toczy się postępowanie sądowe. M. Krej oświadczył, że od 2012 r. nie pełni w Odrze żadnej funkcji, a PZPN w tym sporze przyznał rację jego dawnemu klubowi.

***

Dlaczego Krej postanowił przejąć klub, który - jak stwierdził prezes Kartocha - ma "około 100 tysięcy złotych długu"? I spadnie za pół roku z IV ligi? Wrocławianin wymienił cztery powody: 1. Oleśnica to miasto, w którym Pogoń jest na 1. miejscu, a Odra była "drugim czy piątym klubem we Wrocławiu", 2. jest tu piękny stadion, 3. są tu kibice, 4. są tu ludzie, "tacy jak Andrzej Szczypkowski". Dodajmy, że Andrzej Szczypkowski nie wyraził zgody na firmowanie inicjatywy swoim nazwiskiem i nie włączy się w działanie spółki Kreja.

Szerzej o walnym - w Panoramie Oleśnickiej.


autor: Roman Rybakpowrót ›

Zobacz także

Dlaczego władze Pogoni nie poprą Bronsia?

"Bronsiowi mówimy nie!" - to tytuł nadesłanego do nas oświadczenia władz Pogoni ...

Dymisja Maligi odrzucona [aktualizacja]

Trener Grzegorz Maliga podał się do dymisji. Ale Zarząd Pogoni Oleśnica jej nie przyjął "...

ReklamaKomentarze (98)

 • antymitoman | 2013-12-07 13:53:47

  Zmitowany potencjalny darczyńca przez media !!! Dla niektórych to niepojęte że ktoś ma kasę i lubi się bawić i chciałby nadwyżki po prostu wydać na swoje hobby (patrz gawin, i wielu innych) ale są zawistni ludzie. Zaraz ktoś powie że gawina nie ma, ale przynajmniej przez wiele lat na wiosce mieli ludziska atrakcje ?. Pan redaktor nie słuchał albo słuchał tak jak mu pasuje, przypominam więc że to ma być spółka non-profit i czy to będzie z o.o. czy SA to chyba bez znaczenia, SA pewnie jest bardziej kosztowna, a kto inwestuje w spółki tego typu odpowiedź brzmi; darczyńcy, istota to że dochód (pseudo dochód) nie pójdzie do kieszeni właściciela/li wyjaśnia wiele. Pytanie i odpowiedź na mity dla kogo Pana zdaniem miasto odbudowuje stadion, czyżby ma to być pomnik dla starej Pogoni ? za Pana podatki które Pan zapewne płaci. Ja nie sądzę i nie uważam że naszym miastem żądzą ludzie niekompetentni. Darczyńca zapewne pamięta dawne lata Pogoni bo w sporcie jest ot dawna i ilu kibiców przybywało na mecze. Szkoda by było jedynie jak się spełni ostatni mit czyli darczyńca bo nie inwestor spieprzy i poszuka innego miejsca aby realizować swoje hobby a my pozostaniemy w swoim maraźmie , narzekaniach, biadoleniu jak to nam źle i zaglądaniu do sąsiada czy czasami nie lepiej mu się powodzi bo jak lepiej to trzeba go jakoś zmitować. A to takie nasze własne bagienko w piłce nożnej Oleśnickiej pozostanie i dalej będziemy mieli na co narzekać i biadolić bo tak części z nas jest wygodniej. Ja natomiast uważam że tylko sprywatyzowane firmy instytucje są efektywne i odpowiednio zarządzane wszelkie dobro państwowe czyli wszystko wszystkich to już historia i utopia i im szybciej się od tego uwolnimy tym lepiej. Bo stowarzyszenia to takie wszystkich i nikogo, nikt tak naprawde za nic nie odpowiada !!!

  zgłoś naruszenie regulaminu ›

 • wielebny | 2013-12-05 19:29:53

  czy rydzyk budował by kościół na 1800 miejsc za kasę wiernych wcześniej zwalniając wszystkich księży ?

  zgłoś naruszenie regulaminu ›

 • baczny | 2013-12-04 17:48:28

  Największymi zwycięzcami w tej chore sytuacji są ; Obecny Zarząd(nie będziemy zarządzać szachami i bryżdzem, to po co się braliście za rządzenie ? ) oraz Hokeiści i Siatkarze. Dziękuję.

  zgłoś naruszenie regulaminu ›

 • w kapeluszu panama | 2013-12-03 18:17:06

  przyszłsoc pogoni jest na foto 1. Czy ktoś zna to towarzystwo?

  zgłoś naruszenie regulaminu ›

 • slask | 2013-12-02 19:52:30

  ah sorry źle się doczytałem

  zgłoś naruszenie regulaminu ›

 • slask | 2013-12-02 19:50:28

  Dawno mnie nie było ale czy to prawda że ci dwaj na dole to ma być przyszłość zarządu pogoni to wybaczcie ale ja wymiękam ,wykopki sie skończyły czy co?

  zgłoś naruszenie regulaminu ›

 • | 2013-12-02 18:56:58

  Adam wszedzie na świcie takie spółki słuza ucieczce od długów. Tak bedzie i tym razem

  zgłoś naruszenie regulaminu ›

 • Adam | 2013-12-02 18:56:04

  Pan Krej przejmie tez pasywa."Obiecał też systematyczne spłacanie długów"

  zgłoś naruszenie regulaminu ›

 • wyborca2014 | 2013-12-02 13:39:45

  Brawa dla radnych Pałki i Siweckiego za obronę Honoru Oleśnicy!

  zgłoś naruszenie regulaminu ›

 • um | 2013-12-02 10:32:01

  Z treści artykułu wynika, że aktywa części klubu Pogoń zostały wniesione do spółki z o.o. Czyli pasywa -zobowiązania (długi) zostały w stowarzyszeniu przy brydżu i szachach. Pan Krej nie będzie spłacał żadnych długów, bo przecież nowopowstała spółka ich nie ma.

  zgłoś naruszenie regulaminu ›

 • do debili | 2013-12-02 00:18:52

  Skopiowane;:"Widać że macie problemy ze sobą. Ktoś wam zrobił krzywdę w dzieciństwie. Byli was rodzice, wykorzystywali??Widać u was chamstwo,zawiść i próbę pokazania sie w chamskich komentarzach.Przez takich jak wy nikt nie chce pomagać Pogoni i innym stowarzyszeniom bo po co mają czytać takich debili.Nie znacię sie na sporcie,na zasadach funkcjonowania to zajmijcie sie dalej piciem piwa.Precz z jełopami."

  zgłoś naruszenie regulaminu ›

 • lol | 2013-12-01 21:20:01

  I bedzie jak za Salika, przyjedzie Wrocław i będzie grał a przy nich nasi młodzi wychowankowie wyrosną na poważnych Piłkarzy dla których na pierwszym miejscu bedzie wynik sportowy a nie kasa..

  zgłoś naruszenie regulaminu ›

 • :-) | 2013-12-01 21:14:44

  I nie jestem zwolennikiem nowego zarządu tylko nowego sponsora optymisty który wkoncu może wyprowadzi klub z długów i będziemy mogli się cieszyć meczami Naszej Pogoni bo myślę ze obecne raczej nikogo nie cieszą a zawodnicy jak byli by za klubem to by go w potrzebie nie zostawili, zawsze można iść na kompromis ale po co lepiej się kłócić i obwiniać nawzajem... Bo tak wszystkim zależy na Pogoni ...

  zgłoś naruszenie regulaminu ›

 • | 2013-12-01 21:07:40

  Niewyparzona gęba:-), spoko jestem sympatykiem Pogoni a nie Rataj jak coś, ale boli mnie to że jak ktoś chciał pomagać klubowi to go KOPACZE olali a teraz wielkie pretensje bo ktoś chce sponsorować klub, mieliście szansę i co z niej wyszło ?, byłem na wszystkich meczach pucharowych Pogoni w tamtych czasach a moja przygoda zaczęła się jak grała w 3 lidze rok 93/94 a przestałem jak Jurek zostawił to bagno bo nie było z kim rozmawiać, a teraz macie pretensje. Nie zyjcie historia tylko działajcie... Jak macie pomysł na klub ...:-)

  zgłoś naruszenie regulaminu ›

 • wt | 2013-12-01 20:39:47

  No pIłkarze z O-cy, zwijajcie się,jak taki z Wrocka czy Legnicy przyjedzie,to nie po to by ławe grzać.

  zgłoś naruszenie regulaminu ›

 • piłkarz | 2013-12-01 20:27:41

  Nam wyszła druga liga, półfinał pucharu polski a tobie chłopczyku to tylko niewyparzona gęba na razie.

  zgłoś naruszenie regulaminu ›

 • anty-adaś | 2013-12-01 20:22:34

  Sam jesteś Baran a piwa jak nie próbowałeś to spróbujesz, otwórz oczy i zobacz ilu młodych ludzi upaja się tym trunkiem, za co mam was szanować jak wy nie macie odrobiny szacunku dla tych co kawał zdrowia zostawili na boisku.

  zgłoś naruszenie regulaminu ›

 • wchmurach | 2013-12-01 18:51:53

  A ja myślę, że z lotniska w Oleśnicy nic nie będzie. Nie ten wątek? Sory...

  zgłoś naruszenie regulaminu ›

 • precz! | 2013-12-01 18:50:56

  Inwestor do czego?

  zgłoś naruszenie regulaminu ›

 • :) | 2013-12-01 18:06:33

  Nie mam ale jak taki baran jak ty wypisuje takie głupoty to mi się scyzoryk w kieszeni otwiera. Po co mam komentować obecna sytuację, jak jeszcze chlopak nie zaczął dzialać, a już jedziecie po nim bo macie uprzedzenie do Panów z Rataj, a jedyne co wam wyszło to chyba włosy z głowy. Pozdrawiam

  zgłoś naruszenie regulaminu ›

 • Adam | 2013-12-01 17:20:25

  Pogoń znalazła inwestora którego panowie piwosze szukali od lat dlatego tak im to nie w smak

  zgłoś naruszenie regulaminu ›

 • anty-adaś | 2013-12-01 17:02:23

  A Ty masz?, że się udzielasz obrońco biednych Ratajczyków.

  zgłoś naruszenie regulaminu ›

 • :-) | 2013-12-01 16:43:02

  Do anty Adaś: Proponuje tobie wsiąść bańkę kredytu i zainwestować w Pogoń:-), kasy nie masz a się udzielasz, po co ja się pytam?

  zgłoś naruszenie regulaminu ›

 • anty adaś | 2013-12-01 16:25:42

  Widzę, że do reszty przesiąkłeś propagandą ,,sukcesu,, Ratajczyków ,nie liczy się wynik i te inne ble, ble, ble, a z piłką to miałeś tyle wspólnego co ja z łowieniem wielorybów, znawco!

  zgłoś naruszenie regulaminu ›

 • Adam | 2013-12-01 16:15:30

  tabele znawco to nie wszystko

  zgłoś naruszenie regulaminu ›

 • | 2013-12-01 15:32:38

  Wychowankowie ktorzy powinni grac w Pogoni to biegaja po wioskach. Mowa tu o zawodnikach 19-25 lata

  zgłoś naruszenie regulaminu ›

 • Bronek Skowronek | 2013-12-01 13:45:37

  A co będzie jeśli Krejowi znudzi się Pogoń a stowarzyszeniu nie zechce się przyjąć z powrotem sekcji piłki nożnej Pogoni w swoje szeregi!

  zgłoś naruszenie regulaminu ›

 • anty-adaś | 2013-12-01 13:44:41

  Wasz profesjonalizm widać we wszystkich tabelach

  zgłoś naruszenie regulaminu ›

 • Adam | 2013-12-01 11:00:51

  Pogoń zostaje w Olensicy. tu beedzie grała i walczyła o utrzymanie a jak sie nie uda to o awans do IVligi a potem o kolejen awanse. Dojda zawodnicy z Wrocławia. Budujemy profesjonalna piłke bez grupy miłosników piwa

  zgłoś naruszenie regulaminu ›

 • Janowski | 2013-12-01 10:23:46

  Czy Pogoń będzie teraz drużyną z Wrocławia? O co tu chodzi?

  zgłoś naruszenie regulaminu ›

 • real madryt | 2013-11-30 17:56:37

  Bo Oleśnica siatkom i hokejem stoi! i może jeszcze mini-golfem.

  zgłoś naruszenie regulaminu ›

 • :) | 2013-11-30 14:44:13

  Mogli szanować Jurka to by nie było komedii, ale kopacze chcieli wojny to teraz są efekty tamtych wydarzeń :)

  zgłoś naruszenie regulaminu ›

 • do :) | 2013-11-30 14:31:52

  Wiesz dlaczego? bo NIKT nie da pieniedzy na klub pod rzadami tej czwórki. 69 lat Pogoń dawała sobie lepiej lub gorzej radę. i dawałaby sobie dalej gdyby nie oni A do czego doprowadzili -sam widzisz. stary sympatyk

  zgłoś naruszenie regulaminu ›

 • :) | 2013-11-30 13:47:10

  Burmistrz postępuje prawidłowo bo jest grono osób którzy sobie nie życzą wydawania kasy na darmozjadów (czytaj kopaczy bo nie piłkarzy, nie oszukujmy się), miasto może wspomóc ale nie utrzymywać i to jest ta różnica a jak ktoś chce mieć futbol na ligowym poziomie to każdy zawsze może wspomóc finansowo klub, myślę że nikt nie odrzuci takiej inicjatywy :)

  zgłoś naruszenie regulaminu ›

 • :) | 2013-11-30 13:44:07

  Panowie!! skoro jesteście tacy rozgadani w komentarzach to dlaczego nikt z was nie sypnie swoją kasą żęby ratować ukochany klub :], w jakim wy świecie żyjecie obudźcie się hello ?

  zgłoś naruszenie regulaminu ›

 • kolega Maciusia | 2013-11-30 12:38:10

  cała prawda całą dobe , czyli nic dodac nic ując . Zwiali z ogonem podkulonym pod siebie. Postawa Michalca i Krasinkiewicza to dla mnie niewyjaśniona zagadka

  zgłoś naruszenie regulaminu ›

 • żal | 2013-11-30 12:37:09

  A co to za młodzi ludzie tak unoszą karteczki do głosowania? Skąd oni ich wzięli? Czy są to fachowcy w tej dziedzinie no bo kibice to raczej nie, chyba że rzadko chodzą na mecze? Czyli to co czytałem w poprzednich artykułach to sama prawda. Wzięli dzieci do frekwencji i przegłosowania... Wstyd Panowie co się nazywacie zarządem. Wstyd władze nadzorujące że pozwalają na coś takiego. Przypominam sobie artykuł że jeden z tych panów sam sobie zlecał pracę dla klubu za duże pieniądze, już w tedy powinien ktoś pogonić to towarzystwo.

  zgłoś naruszenie regulaminu ›

 • MZ | 2013-11-30 11:43:51

  Zebranie zwołane w wielkiej tajemnicy, nie było żadnego oficjalnego komunikatu, nie mówiąc o podaniu porządku obrad. Żadne oficjalne media oleśnickie nie miały takiej informacji !!!! Przed Zebraniem podjęto kluczowe decyzje bez jakiejkolwiek konsultacji, Zebranie miało tylko przyklepać. Świadczy to po raz kolejny o wyjątkowej bezczelności, pogardzie, pysze i monopolu na wiedze i umiejętności (pokazuje to tabela IV ligi i juniorów). Nie było przejrzystej informacji o zadłużeniu, kiedy ono powstało i w jakich kwotach. Czegoś podobnego nie było nawet za bolszewików. Panie Krej aplikacje o dotacje z miasta składało Stowarzyszenie, a nie spółka Z.O.O, będzie musiał pan dołożyć nie 80 000zł, a co najmniej 160 000 zł. Banda czworga zatopiła finansowo i sportowo Pogoń i uciekli jak szczury.

  zgłoś naruszenie regulaminu ›

 • kolega Maciusia | 2013-11-30 10:39:20

  co bedzie jak radni nie dadza pieniedzy? O TO CHODZI! wtedy bedzie pretekst do przekształcenia spółki w Odrę. A całą dotacja miejska idzie na Akademię. Cwane nie ?

  zgłoś naruszenie regulaminu ›

 • KR | 2013-11-30 10:35:16

  panowie piłki noznej juz w Olesnicy nie am. no poza olesnicka Barceloną. Za pol roku rok własciciel społke przekształci w Odre i tyle było Pogoni. Kochani działacze dziekujemy dziekuemmy dziekujemy!

  zgłoś naruszenie regulaminu ›

 • rocznik1952 | 2013-11-30 10:26:09

  Dziadostwo totalne

  zgłoś naruszenie regulaminu ›

 • nick | 2013-11-30 10:10:23

  Ciekawe, co będzie , jak nie dostaną dotacji z miasta, wystarczy, że radni zabiorą pieniądze z wsparcia sportu na wsparcie stowarzyszeń i po piłce nożnej.

  zgłoś naruszenie regulaminu ›

 • | 2013-11-30 08:49:53

  miasto nie da ani grajcara

  zgłoś naruszenie regulaminu ›

 • Many | 2013-11-30 02:57:48

  "Zadeklarował, że w 2014 roku podwoi budżet klubu, precyzując, że dołoży tyle samo, ile da spółce z o.o. miasto." Mały szantażyk, zobaczcie ja chciałem to miasto tak mało dało.

  zgłoś naruszenie regulaminu ›

 • :-) | 2013-11-30 00:12:29

  Ej ale to chyba Gwiazdy zostawiły Pogoń za Jurka bo im kasy nie dał, a ja się pytam za co?, Panowie nie ma się co spierać futbol w Polsce to dno Legła pokazała wiec o co się tu kłucić bo kasy z tego nie ma !!!

  zgłoś naruszenie regulaminu ›

 • Adam | 2013-11-29 23:23:05

  twój wybór

  zgłoś naruszenie regulaminu ›

 • JB | 2013-11-29 23:18:08

  Nie polemizuję z nakręconymi maszynkami.

  zgłoś naruszenie regulaminu ›

 • Adam | 2013-11-29 23:15:26

  a co poza inwektywami masz do powiedzenia na moje twarde fakty

  zgłoś naruszenie regulaminu ›

 • JB | 2013-11-29 23:10:41

  Adam jaki Ty głupi jesteś

  zgłoś naruszenie regulaminu ›

 • Adam | 2013-11-29 23:06:39

  Jeszcze raz wam podsumuje Znalazł sie człowiek który bierze klub ze 100tysaicami długo obiecuje 2x wiekszy budżet i spłate długów.Co wam nie pasuje ?!

  zgłoś naruszenie regulaminu ›

 • , | 2013-11-29 22:51:51

  to poczytaj adaś ze zrozumieniem

  zgłoś naruszenie regulaminu ›

 • | 2013-11-29 22:51:23

  jedno mnie zastanawia dlaczego ten Krej w Odrze spółki z o. o. nie zrobił??? aha a co dalej z ta jego Odrą jak załóżmy wróci do rozgrywek ?

  zgłoś naruszenie regulaminu ›

 • Adam | 2013-11-29 22:43:34

  Na jakie pytanie ?

  zgłoś naruszenie regulaminu ›

 • , | 2013-11-29 22:40:44

  Adam odpowiedz na moje pytania, nie stać cię tak jak zarząd i i radni...

  zgłoś naruszenie regulaminu ›

 • Piotr-B | 2013-11-29 22:38:54

  Do "Adama" - piłka może wrócić?Tylko gdzie?Kto sekcję piłki nożnej przyjmie z powrotem?Chyba jakiś nie zrównoważony prezes,ale pod warunkiem że mu się zechce!

  zgłoś naruszenie regulaminu ›

 • Adam | 2013-11-29 22:38:06

  spokojnie. młodzi sie ograli, teraz dojdzie zima kilku bardziej doswiadczonych zawodników i jeszcze powalczymy o 4ligę. A jak nie wyjdzie to jedziemy w góre od okręgówki

  zgłoś naruszenie regulaminu ›

 • kolega Maciusia | 2013-11-29 22:35:47

  Nieobecnosc władz miasta bo chyba nikogo nie było jak wynika z relacji uważam za skandaliczna sprawę. to przecież MIEJSKI KS

  zgłoś naruszenie regulaminu ›

 • , | 2013-11-29 22:35:30

  ciekawe ile ostatnio wygrali meczy ci czarodzieje z Rataj,,, kpina, kreatorzy Barcy....

  zgłoś naruszenie regulaminu ›

 • Adam | 2013-11-29 22:34:38

  Stowarzyszenie MKs Pogoń zostaje. Piłka zawsze ma gdzie wrócic proste?

  zgłoś naruszenie regulaminu ›

 • Kibic Pogoni z Górnego Śląska! | 2013-11-29 22:33:12

  Do "Adama"- jestem na bieżąco w sprawach dotyczących Pogoni,mam dobrych znajomych w Oleśnicy,którzy przekazują mi wszystkie nie zbędne informacje o oleśnickiej Pogoni!A na Śląsku mieszkam od niedawna!A co będzie jeśli wrocławiakowi znudzi się piłka nożna?

  zgłoś naruszenie regulaminu ›

 • , | 2013-11-29 22:31:41

  Adam przestań smucić, odpowiedz wąchałeś trawę na brzozowej i ile kasy dołożyłes, cwaniaku

  zgłoś naruszenie regulaminu ›

 • kolega Maciusia | 2013-11-29 22:30:46

  robicie ja chyba już 10 lat w ratajach. I jak na razie efekt to WIELKI PIC czyli nic. tylko śmieszne gadki o Barcelonie a zero wychowanków

  zgłoś naruszenie regulaminu ›

 • Adam | 2013-11-29 22:29:38

  to nich cie serce juz nie boli. robimy w Olesnicy wielką jak na Olesnice piłke. Jeszcze sie zdziwisz

  zgłoś naruszenie regulaminu ›

 • Adam | 2013-11-29 22:28:41

  A co to panie Kaleciński ma z Pogonia wspólnego ?to było i jest własnie dzialanie zarzadu na rzecz mieszkanców -aby mieli silniejszy zamozniejszy klub

  zgłoś naruszenie regulaminu ›

 • Kibic Pogoni z Górnego Śląska! | 2013-11-29 22:28:34

  Do-","- Jest taka piosenka na Śląsku a w niej są takie słowa(część)-".......bo serce boli!,ze żalu drży!...." Mnie bardzo boli i ze żalu drży z powodu tego co się stało!

  zgłoś naruszenie regulaminu ›

 • Adam | 2013-11-29 22:26:50

  Wiesiek i Waldek zrozumieli że bez wsparcia z zewnątrz to własnie sie wszystko rozpier.... A wy ich opluwacie bez sensu

  zgłoś naruszenie regulaminu ›

 • Edmund Kaleciński | 2013-11-29 22:26:24

  W tym kontekście słowa Jana Bronsia brzmia jak kpina, jak podła drwina z nas mieszkańców. Oto one: "Szanowni Mieszkańcy! Każde miasto ma swój skarb - mieszkańców; ich marzenia, aspiracje, dążenia, wytyczone cele - to one nadają rytm i wyznaczają drogę miejskim politykom. Ostatnie lata naszej wspólnej pracy uczyniły Oleśnicę wyjątkowym miejscem. Zawsze twierdziłem, że Oleśnica jest miastem możliwości, ale to od nas i naszej determinacji, wytrwałości i pracowitości zależy, czy te możliwości uda nam się wykorzystać. Chcę, aby Oleśnica była miastem multifunkcyjnym, kompaktowym, wieloformatowym, łączącym czar i powagę ponad 755-letniej tradycji z nowoczesnością i świeżością młodości, miastem szukającym wciąż nowych rozwiązań, by polepszać jakość życia swych obywateli". [http://www.janbrons.pl/].

  zgłoś naruszenie regulaminu ›

 • , | 2013-11-29 22:23:51

  kibic ze Śląska szacun ale serce mnie boli jak można tak to wszystko rozppier,,,,,,i to jeszcze z byłymi piłkarzami z Pogoni......

  zgłoś naruszenie regulaminu ›

 • Adam do niegórnika | 2013-11-29 22:23:17

  jestes daleko i nie znasz sytuacji Pogoni i nie wiesz że nowy Zarzad dostal klub zadłuzony i zrobil co mógł znalazł inwestora który doprowadzi Pogoń do lepszych czasów, na pewno do wyzszej ligi

  zgłoś naruszenie regulaminu ›

 • Adam | 2013-11-29 22:21:06

  A co argumentów ci zabrakło? to tak samo jak parszywej dwunastce na walnym !

  zgłoś naruszenie regulaminu ›

 • Kibic Pogoni z Górnego Śląska! | 2013-11-29 22:20:37

  Do-","-jestem rodowitym oleśniczaninem!,na Śląsku się ożeniłem i tu też pracuję(nie w kopalni jak niektórzy myślą!)Pozdrawiam!

  zgłoś naruszenie regulaminu ›

 • , | 2013-11-29 22:17:26

  Adam zakończ te żałosne komentarze bo nie chce mi się pisać....

  zgłoś naruszenie regulaminu ›

 • Adam | 2013-11-29 22:14:59

  młodzi ludzie nosza długie wlosy. Starzy nie bo ich nie maja. A od pani to sie odstosunkuj

  zgłoś naruszenie regulaminu ›

 • , | 2013-11-29 22:11:45

  kibic z górnego popieram cię w całości, trochę zdrowia tam straciłem,nie żałuję ale to jest szopka pozdro...

  zgłoś naruszenie regulaminu ›

 • biblista | 2013-11-29 22:11:43

  To Jezus ze zdjęcia nr 2 zdecydował o oddaniu Pogoni? Ja myślałem, że tylko Judasz może to zrobić.

  zgłoś naruszenie regulaminu ›

 • kolejarz | 2013-11-29 22:08:45

  A niech was sprzedawczyki szlag trafi!!!

  zgłoś naruszenie regulaminu ›

 • Kibic Pogoni z Górnego Śląska! | 2013-11-29 22:06:50

  Popatrzcie na ludzi na drugim zdjęciu,od razu widać że to są żałośni członkowie klubu ,którzy zostali na szybko przyjęci tak aby zapewnili potrzebną ilość głosów temu pożałowania godnego zarządu!!!Kim jest ten gość podobny do Jezusa?,a ta powiedzmy pani aby jej nie obrazić?,i wielu-wielu innych.Panie Michalec i Krasinkiewicz co wyście zrobili z oleśnicką Pogonią?Szanowałem Was ale teraz straciliście dużo wręcz bardzo dużo w moich oczach!Pogoń zginęła bezpowrotnie albo zginie w niedługim czasie kiedy wrocławiakowi znudzi się zabawa w piłkę nożną!Pogoń zyskała?,Nie!, bo Pogoń ginie lub zginie i tylko pożółkłe gazety,w których były artykuły o sukcesach i porażkach mojego ukochanego klubu będą mi o niej przypominać!A jeśli Pogoń nadal będzie istnieć to już niestety nie będzie ta moja i innych Pogoń!

  zgłoś naruszenie regulaminu ›

 • , | 2013-11-29 22:01:07

  Adam a ty ile dałeś, wąchałeś kiedyś trawę na brzozowej, lepiej zamilcz...

  zgłoś naruszenie regulaminu ›

 • Adam | 2013-11-29 21:58:45

  to przynies te swoje srebrniki do klubu i sponsoruj go cwniaczku

  zgłoś naruszenie regulaminu ›

 • zbulwersowany nestor | 2013-11-29 21:47:14

  Wszystko można zniszczyć.Ale kiedy niszczy się historię to jest zbrodnia! Jak można za kilka srebrników sprzedać klub z 60-letnią tradycją..? To się w pale nie mieści. Gdzie włodarze miasta pytam?

  zgłoś naruszenie regulaminu ›

 • obserwer | 2013-11-29 21:38:19

  do kapelusza panama - spoko - za chwilę uruchomione zostaną xerokopiarki.

  zgłoś naruszenie regulaminu ›

 • Adam | 2013-11-29 21:35:10

  oho znowu wysp lesnych dziadków. A CO WY ZROBILISCIE DLA KLUBU? rozwiazaliscie zespoł!!!! jakei amcie pomysły ???!! Podaliscie jakieś na walnym? ANI JEDNEGO. Tylko krytyka! spoadajcie na drzewo

  zgłoś naruszenie regulaminu ›

 • w kapeluszu panama | 2013-11-29 21:33:54

  znowu byliście pierwsi! gratuluję.

  zgłoś naruszenie regulaminu ›

 • WiWu | 2013-11-29 21:19:23

  Pogoń tonie w Odrze Panoram miała niestety racje

  zgłoś naruszenie regulaminu ›

 • Piotr-B | 2013-11-29 21:05:21

  Żal,wielki żal!Pogoń Oleśnica-umarła śmiercią naturalną tak jak Ratajczyki i władza oleśnicka chciała!Żal,wielki żal!

  zgłoś naruszenie regulaminu ›

 • zebe | 2013-11-29 21:03:27

  no to szkoda że przetargu nie zrobili, ja bym dał i 5500 i jeszcze 50 groszy

  zgłoś naruszenie regulaminu ›

 • do bylemwidzialem | 2013-11-29 21:00:00

  ja bym dał nawet 5500!!

  zgłoś naruszenie regulaminu ›

 • MA | 2013-11-29 20:59:21

  patrzyłem na tych młodych ludzi. na mecze nie chodza. i to oni sprzedali klub. i nikt po nim nie zapłacze. jak ktos wierzy w gładkie gadki pKreja to... niech wierzy. niech wierzy w akcje co to ich emisja będzie :-) niech wierzy w tajemniczych sponsorów :-) A co sie kryje za tym ruchem pKreja? mam nadzieje ze redRybak wie i to wszystko w PO wyłozy tym ciemniakom co poszli jak barany na rzez

  zgłoś naruszenie regulaminu ›

 • byłemwidziałem | 2013-11-29 20:59:06

  5 tysięcy, to tyle ile osób w zarządzie. 5 tysięcy na 5 osób, po tysiąc na głowę. reszte dopowiedzicie sobie sami...

  zgłoś naruszenie regulaminu ›

 • | 2013-11-29 20:48:50

  miasto da spółce zero nul. Krej to podwoi. Bedzie podwójne zero

  zgłoś naruszenie regulaminu ›

 • | 2013-11-29 20:47:50

  jaki tam wstyd. Wisio tylko sie głupkowato chichrał razem z Potyczem. Waldemar siedział jak słup soli. Wszystko ukartowane szkoda słów

  zgłoś naruszenie regulaminu ›

 • ??? | 2013-11-29 20:46:59

  Kto na to im pozwolił?

  zgłoś naruszenie regulaminu ›

 • | 2013-11-29 20:41:13

  wiesiu i waldek nie wstyd wam???

  zgłoś naruszenie regulaminu ›

 • , | 2013-11-29 20:25:10

  judasze, mój ojciec się w grobie przewraca.... byli piłkarze pogoni z zarządu żenada

  zgłoś naruszenie regulaminu ›

 • kolega Maciusia | 2013-11-29 20:24:10

  czyli nie prima aprilis. Serce sie kroi a nóz w kieszeni otwiera. Najpierw giganci z rataj doprowadzili do totalnej degrengolady - ostatnie miejsce 8 punktów 8 bramek teraz pilka nożna wytransferowana. a władze miasta co na to? pewno sie cieszą. Bedzie tylko siatkówka! Hura hura hura i łubu dubu!

  zgłoś naruszenie regulaminu ›

 • | 2013-11-29 20:13:36

  a za rok spółke rozwiążą i tyle było Pogoni........ Jak patrzyłem na te śmichy chichy Potycza i Krasinkiewicza (Wiesiek co sie z tobą stało?!) to szlag mnie trafiał. Jaja sobie chłopaki zrobili i tyle. Czemu pan Krej w Odrze nie zrobił spółki z o.o. i nie podwajał kapitałów

  zgłoś naruszenie regulaminu ›

 • lesny dziadek | 2013-11-29 20:02:57

  niestety smutna prawda. młode hm nie chce sie wyrażac brawami przyjeli uchwałe która podejli ze piłki noznej juz w klubie Pogoń nie ma !!!!!!! 70 lat historii idzie sie... Miasto na pewno spółce z o.o. żadnej kasy nie da. TO KONIEC PILKI NOŻNEJ POGONi. zostaje nam szachy i brydz. NO I WIELKA WIEKSZA NAJWIEKSZA AKADEMIA PILKARSKA .

  zgłoś naruszenie regulaminu ›

 • kolega Maciusia | 2013-11-29 19:57:50

  To jakiś żart? Czy skandal jakiego jeszcze w 70letniej historii nie było????!!!!!

  zgłoś naruszenie regulaminu ›

Pozostaw pole puste:

Treść

Imię nazwisko / nick


Redakcja zastrzega sobie prawo zmian, skrótów bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie, naruszające jej prawa lub innych osób albo naruszające zasady współżycia społecznego.

Copyright © 2013 olesnica24.com