amazon

Tematy

Miasta

Serwisy

Wiadomości

Dodaj komentarz | Wyślij zdjęcie lub film | Wydrukuj

Dzidziusie w ratuszu

26.03.2015

wyświetleń: 3763

Dzidziusie w ratuszu

fot. Grzegorz Huk

Dzidziusie w ratuszu

fot. Grzegorz Huk

Powitaliśmy kolejnych mieszkańców Oleśnicy. Zestaw powitalny: profesjonalne kosmetyki...

Tym razem 53 najmłodszych mieszkańców Oleśnicy pojawiło się wraz z rodzicami na zaproszenie burmistrza w sali plenarnej ratusza. Były tradycyjne życzenia od gospodarza miasta i jak zawsze prezenty. Dzieci obdarowano nie jak dotychczas zestawem pampersów, ale profesjonalnymi kosmetykami (płyn do kąpieli i krem). Były jak zawsze poduszki z logo Oleśnicy.

Nasi najmłodsi:
Błażej Richter, Tomasz Zawada, Szymon Kaczmarek, Igor Woźniak, Jakub Kryk, Noel Stępień, Adam Jeremi Słowik, Jakub Pietras, Wojciech Paweł Papierski, Grzegorz Piotr Chrzanowski, Maciej Górny, Karol Krawiec, Maciej Mikołaj Kaznowski, Antoni Łukasz Klimkiewicz, Adam Jeremi Dyrlaga, Karol Miśkowski, Maciej Filipek, Filip Radecki, Olaf Cetnar, Eryk Koza, Krzysztof Marek, Jan Dębski, Oskar Gajda, Tymon Sowa, Julian Sowa, Maria Wiatr, Maja Jakubowska, Kalina Wiewiór, Aurelia Hybś, Paulina Kokot, Antonia Zimny, Maja Ścibisz, Amelia Rosik, Konstancja Myszakowska, Anastazja Myszakowska, Julia Belda, Wiktoria Kundys, Anna Wiktoria Mrozek, Hanna Magdalena Bieńkowska, Emilia Modzyńska, Małgorzata Makuch.

FOTORELACJA [AKTUALIZACJA]

http://olesnica24.com/Galeria,index,758,Maluchy-w-ratuszu
powrót ›

Galeria zobacz całą galerię ›

Zobacz także

Warto im pomóc

Rodzina z 7 dzieci musi wyremontować dom do 1 września. Wtedy ich pociechy wrócą do szkoły...

Mają dla kogo żyć

Przedwczoraj najmłodszych mieszkańców witano w gminie Oleśnica. Dziś w mieście Oleśnica......

ReklamaKomentarze (2)

  • AK-47 | 2015-06-06 23:44:20

    jasiek tak trzymaj, ja też tak zamierzam te kr traktować.

    zgłoś naruszenie regulaminu ›

  • jasiek | 2015-03-27 21:06:38

    prosze mamusiom dac również wyciąg z ustawy o ruchu drogowyum i pouczyć, że nie łazi się z wózkiem po drogach rowerowych, zwłaszcza na wileńskiej, gdzie jest długa prosta i ja się rozpędzam do 35km/h- NIE ZAMIERZAM JUŻ WIĘCEJ HAMOWAĆ zeby omijać głupie krowy z wózkami z dziecmi.

    zgłoś naruszenie regulaminu ›

Pozostaw pole puste:

Treść

Imię nazwisko / nick


Redakcja zastrzega sobie prawo zmian, skrótów bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie, naruszające jej prawa lub innych osób albo naruszające zasady współżycia społecznego.

Copyright © 2013 olesnica24.com