amazon

Tematy

Miasta

Serwisy

Sport i rekreacja

Dodaj komentarz | Wyślij zdjęcie lub film | Wydrukuj

Przetarg był ustawiony?!

19.12.2014

wyświetleń: 4530

Kazimierz Karpienko i Mirosław Pałka oceniają krytycznie wyprowadzenie piłki nożnej ze stowarzyszenia do spółki

Kazimierz Karpienko i Mirosław Pałka oceniają krytycznie wyprowadzenie piłki nożnej ze stowarzyszenia do spółki fot. Grzegorz Huk

Od lewej: Filip Potycz, Mariusz Kartocha, Wojciech Stanowski

Od lewej: Filip Potycz, Mariusz Kartocha, Wojciech Stanowski fot. Grzegorz Huk

Utrzymanie stadionu kosztowało miasto mniej, kiedy zarządzała nim Pogoń - ocenił Ryszard Siwecki

Utrzymanie stadionu kosztowało miasto mniej, kiedy zarządzała nim Pogoń - ocenił Ryszard Siwecki fot. Grzegorz Huk

Kto właściwie jest prezesem Pogoni?

Kto właściwie jest prezesem Pogoni? fot. Krzysztof Dziedzic

Przetarg na stadion był ustawiony! - oświadczył na walnym Pogoni Wiesław Krasinkiewicz.......

W jednej z sal Centrum Konferencyjno-Bankietowego Garden odbyło się dzisiaj walne zebranie Pogoni Oleśnica. W stowarzyszeniu jest obecnie 95 członków. Na walne w ciasnej salce (kilka osób stało) przyszło ich 31.

Dwugodzinna dyskusja toczyła się głównie wokół ostatnich dwóch sezonów i kwestii wyprowadzenia piłki nożnej do spółki z o.o.

Sytuacja finansowa klubu jest trudna. Ze sprawozdania finansowego, złożonego przez członka Komisji Rewizyjnej Piotra Nasiadka, wynikało, że MKS ma obecnie 33.144 zł straty. Koszty wyniosły bowiem 158 tys., a dochody - 126 tys. - Gdyby nie oszczędności, to dług wynosiłby dzisiaj 77 tys. zł - ocenił Mariusz Kartocha.

Walne nie obyło się bez kontrowersji i wielu radykalnych ocen.

- Dług, który przejął nowy Zarząd w roku 2013, spowodował pan Potycz, bo to on był prezesem! - zaatakował eks-szefa Pogoni Ryszard Siwecki. - Przegraliśmy przetarg [organizowany przez miasto] na prowadzenie stadionu o małą kwotę. Może nie trzeba było być tak pazernym? - ocenił.

- Przetarg był ustawiony! - zripostował mu ostro Wiesław Krasinkiewicz, członek klubowego Zarządu. - Zabranie Pogoni stadionu spowodowało wzrost kosztów jego utrzymania - ocenił Siwecki. 

- Nie wiem, co stało się z poprzednimi władzami miasta, że co najmniej od 5 lat niszczyły Pogoń, a kiedy panowie przychodzili [Kartocha, Stanowski], byliście oczkiem w głowie władzy. Oprócz wiadomego klubu - Siatkarza. On dostawał na jednego zawodnika wielokrotnie więcej niż Pogoń - zauważył Mirosław Pałka. - Jako Komisja Oświaty - mówił eks-radny - nie mieliśmy żadnego wpływu na dotacje. Ustalali je pan burmistrz lub wiceburmistrz z panem Czarneckim [przewodniczący Komisji Ekonomiczno-Prawnej w poprzedniej kadencji] i Rozdolskim [prezes Siatkarza] - dodał.

Długą listę zarzutów wobec władz klubu przedstawił Kazimierz Karpienko, który upomniał się o "wyrzuconych i poniżonych" dawnych działaczy i piłkarzy. - Pan podrabiał podpisy! Pan poświadczył nieprawdę! - zaatakował także Filipa Potycza.

- Każdy prezes był opluwany, a pan Krej to idealna osoba - powiedział W. Krasinkiewicz.

Zarząd klubu dostał absolutorium (22 "za", 1 przeciw, 5 wstrzymujących się). Dużo mówiono o zgodzie pomiędzy zwaśnionymi stronami. Ale dzisiaj kompromis jest sprawą drugorzędną. Pilka nożna jest bowiem w całości w spółce z o.o. W stowarzyszeniu zostały tylko... szachy i brydż.

Zaskoczeniem okazał się fakt, że właścicielem i prezesem spółki z o.o., do której przeniesiono wszystkie piłkarskie aktywa Pogoni, pozostaje nadal... Mariusz Kartocha, a nie Michał Krej, jak przekazano dziennikarzom na konferencji prasowej przed kilkoma dniami. Ujawnił to Karpienko, pokazując datowany na 18 grudnia wyciąg z KRS-u.

czytaj:

http://olesnica24.com/Publicystyka,czytaj,2101,Pogon-jest-juz-Kreja#.VJSsuc8DY

- Jestem prezesem i właścicielem spółki. Będzie transakcja pomiędzy mną a panem Krejem... - przyznał Mariusz Kartocha.

Szerzej - w Panoramie Oleśnickiej.


autor: (rpr)powrót ›

Zobacz także

Top 5 wskazówek co do day tradingu

W świecie biznesu często mawia się, że ilu jest inwestorów na rynku, tyle też jest strateg...

Okresowy przegląd domu jednorodzinnego

Bezpieczny i zadbany dom to dom, który należy poddawać okresowym przeglądom. Za brak przeg...

ReklamaKomentarze (50)

 • jj | 2014-12-23 08:06:58

  dawno ten klub powinni zlikwidować!

  zgłoś naruszenie regulaminu ›

 • Robak | 2014-12-22 23:54:47

  UWAGA !!! Wykryłem skandal na skalę krajową !!! W dniu dzisiejszym okłamano dziennikarzy sportowych z całej Polski !!! W składzie rady nadzorczej Lechii Gdańska zaszły zmiany (via 90minut.pl) Zadzwoniłem do znanego Kazimierza z Oleśnicy (który ze względu na swoją skromność i wybitne zasługi prosi o zachowanie anonimowości) a on (Kazimierz) sprawdził rejestr...i co się okazało? Żadne zmiany jeszcze nie są ujawnione!!! W rejestrze krs (zgodnie ze stanem na godzinę 23:47) nie widnieją żadne zmiany! Naturalnie nasuwają się pytania: Dlaczego Gdańsk ma wrócić do Rzeszy ?! Czy to koniec Lechii Gdańsk? Kto i za ile sprzedał klub? Czy ludzie w stoczni stracą pracę ? Dlaczego okłamano całą Polskę? Kto i dlaczego nie wybrał do Rady Nadzorczej Lechii Gdańsk zasłużonych działaczy ? To i wiele wiele więcej możesz przeczytać na poczytajmimamo.pl. Zapraszamy! Niestrudzony Redaktor

  zgłoś naruszenie regulaminu ›

 • Bill Gates | 2014-12-22 16:39:23

  @ Marek; argumenty kolego a nie tanie pomówienia i sugestie typu "oni wiedzą" - masz jakieś argumenty ?

  zgłoś naruszenie regulaminu ›

 • Marek | 2014-12-22 13:41:20

  @Bill Gates Panowie Kartocha i Krej znają odpowiedź. Pan też.

  zgłoś naruszenie regulaminu ›

 • byłem kiedyś | 2014-12-22 10:43:37

  Przesiąknięci komuną: Rok temu czytałem że Pogoń juz upadła, cofnijcie się do swoich wpisów a teraz podobno ma zniknąć ale za kilka lat ;-), nagle okazuje się że Pogon to wielki majątek, owszem historia tak ale długi podobno były duże. Historia Pogoni, jest na stałe związana z Oleśnicą a nie z Wrocławiem, czy Solnikami i nikt nie jest w stanie tego przenieść do innego miasta. Jeszcze jedno czy Śląsk Wrocław nie jest spółką a kiedyś był towarzyszem a inne drużyny młodzieżowe Sląska to co, to samo co APO czyli inny podmiot. Podobieństwa są ? , są. I wszystkie są dotowane z miasta? są. S-towarzysze-nia to kult przeszłej epoki i kto chce się rozwijać powinien to zmieniać, tak robią najlepsi wystarczy się rozejrzeć. Teraz widać że klubem wreszcie zarządzają młodzi ambitni i w nich tkwi przyszłość, a towarzysze szczekający na towarzyskich zebraniach zająć się powinni wnukami, bo te zebrania to komunistyczna błazenada !!!.

  zgłoś naruszenie regulaminu ›

 • Bill Gates | 2014-12-21 22:11:12

  Tak sobie wpisujecie w kółko to samo a nikt nie chce odpowiedzieć na jedno proste pytanie: jaki biznes można zrobić na klubie do którego trzeba dokładać rocznie kilkadziesiąt tysięcy złotych ? Wytłumaczcie mi. Proszę!

  zgłoś naruszenie regulaminu ›

 • | 2014-12-21 21:28:50

  Czy wpisowe do stowarzyszenia Pogoń wynosi 500 zeta????????

  zgłoś naruszenie regulaminu ›

 • Jotek | 2014-12-21 21:27:34

  Wlasciciel spolki zdecyduje czy sprzeda udzialy a nie osoba piszaca tu na forum. A kto jest wlasicielem?Chyba pan Kartocha jak czytam relacje.A skłamano na konferencji prasowej ze pan Krej.To juz przekresla tych ludzi.

  zgłoś naruszenie regulaminu ›

 • Real | 2014-12-21 21:24:41

  Nie po to sie zaklada spolke z o.o. zeby prezes, zarzad i udzialowcy nie mieli z niej kasy.To ze pensje obecnie pobieraja trenerzy to chyba wszyscy wiedza.Chodzi o spolke z o.o. i kto na niej zrobi biznes.

  zgłoś naruszenie regulaminu ›

 • | 2014-12-21 21:16:06

  do Wiesława Krasinkiewicza - te peany o idealnej osobie za kilka lat bedzie pan musiał odszczekać, nie wiem jak mozna byc tak slepym/naiwnym

  zgłoś naruszenie regulaminu ›

 • pogoniarz | 2014-12-21 21:07:08

  Jak jest to wiemy a jak będzie to wy wiecie. Nie róbcie z nas idiotów.

  zgłoś naruszenie regulaminu ›

 • haha | 2014-12-21 20:44:19

  heheh po pytaniu kto chce dołożyć pieniądze do klubu wszyscy zamilkli... zupełnie jak na walnym zebraniu członków :-) decydować to wszyscy chętni, dołożyć swoją kasę wszyscy morda w kubeł :-) piękne

  zgłoś naruszenie regulaminu ›

 • nik | 2014-12-21 18:39:37

  W Pogoni pensje pobierają wyłącznie trenerzy. Nie będzie żadnej "sprzedazy" udziałów i nikt na tym nie zarobi. Dzis prowadzenie Pogoni oznacza dołożenia min 100 tys do kasy klubu. Kto chce się dołożyć?

  zgłoś naruszenie regulaminu ›

 • ГарриКимовичКаспаров | 2014-12-21 18:30:36

  Zapisał by się do stowarsyznia Pogon co sie zajmuje szachy i brydz. Ile ja by musiał wpisowe? Ja slyszał ze 500 PLN. U was w doma wsie zdorowe? Wot szachraje.

  zgłoś naruszenie regulaminu ›

 • nowyradny | 2014-12-21 18:23:17

  to ja dorzucę jeszcze pytanka: Ile osób z zapisanych do stowarzyszenia Pogoń w 2014 roku zapłaciło składki w kolejnych miesiącach po walnym, na którym wyrzucono wieloletnich członków, zasłużonych piłkarzy i działaczy? Ile wyniosła suma tych składek? Jak egzekwuje się składki od obecnych członków stowarzyszenia? Czy wobec uchylających się od płacenia zastosowano zapisy regulaminu?

  zgłoś naruszenie regulaminu ›

 • Nie!!! | 2014-12-21 18:17:40

  Czy pensja prezesa spółki zoo i członków zarządu to są cele STATUTOWE? Czy pieniążki ze sprzedaży udziałów w spółce z o.o. mogą iść wyłącznie na cele STATUTOWE? Czy panowie Kazik (nie ten o którym myślimy), brawo, Michał i Prawdziwy Profesor tu odpowiedzą bez ściemniania???

  zgłoś naruszenie regulaminu ›

 • Mariolka | 2014-12-21 18:11:39

  A zawodników to się sprzedaje za darmo???

  zgłoś naruszenie regulaminu ›

 • ex | 2014-12-21 18:06:33

  Tak tak a pan Kartocha i Michalec to się społecznie piłką nożna zajmują. Altruiści futbolowi! Społecznicy Oleśnicy!

  zgłoś naruszenie regulaminu ›

 • Kazik | 2014-12-21 16:37:00

  @profesor miodek; Po pierwsze: słyszałeś o kimś w Polsce kto zarobił na piłce ? Ja nie słyszałem. Do piłki nożnej w naszym kraju się dokłada. Do uratowania klubu w 2014 (przy obecnych kosztach obiektów, dojazdów, sędziów, opłat związkowych) trzeba było dołożyć ponad 100.000 zł - żeby utrzymać to co jest i spłacić stare zaległości! Jak dokładając takie pieniądze do klubu, można na nim zarobić ? Po drugie: spółka spełnia wszystkie wymogi przewidziane ustawą o wolontariacie i pożytku publicznym tzn. nie działa dla osiągnięcia zysku (non-profit), nie wypłaca dywidendy pomiędzy udziałowców czyli ... nawet jak Pogoń będzie generować dochód to i tak musi to przeznaczyć na cele STATUTOWE - czyli rozwój piłki nożnej. NIKT NA POGONI NIE ZAROBI. Jak się na to popatrzy spokojnie i merytorycznie (bez jakiegoś przeświadczenia że ktoś chce zrobić przekręt) to sprawa jest dość prosta i czytelna.

  zgłoś naruszenie regulaminu ›

 • brawo | 2014-12-21 16:24:35

  Widać że niektórzy byli od wielu lat przyzwyczajeni do "zarabiania na Pogoni". Niektórzy utkwili w czasach kiedy miasto łożyło na klub setki tysięcy, było targowisko, był stadion...można było "dorobić"...to się bezpowrotnie skończyło. Do kilku osób to nie dociera....

  zgłoś naruszenie regulaminu ›

 • Kolejorz | 2014-12-21 14:49:25

  Przekształcenie czyli samoprywatyzacja prezesa.Nazywajmy sprawy po imieniu!!!!

  zgłoś naruszenie regulaminu ›

 • profesorMiodek | 2014-12-21 14:45:50

  Rozumiem. Pogoń nie została sprzedana, tylko oddana za darmo. Nikt nie zarobił złotówki, bo dopiero ma zamiar zarobić w prywatnej spółce z o.o. po dokonanym już bezpardonowym wykolegowaniu członków najstarszego na Dolnym Śląsku klubu piłkarskiego Pogoń Oleśnica. Teraz sobie będzie sam robił na tym biznesik wraz z osobami, które do niego dopuści. To będzie teraz taki prywatny sklepik z bardzo dobrą, przejętą (podstępnie skradzioną) za darmo, marką.

  zgłoś naruszenie regulaminu ›

 • Prawdziwy Profesor | 2014-12-21 14:36:12

  @profesor miodek; chodzi o to że Pogoń ani " nie została sprzedana " ani tym bardzie "kosztowała to 5 tys". Pogoń została przekształcona, nikt na tym nie zarobił nawet 1 zł. Za to po przekształceniu ktoś zainwestował w Pogoń i wyprowadził ją na Prostą. Tyle w temacie.

  zgłoś naruszenie regulaminu ›

 • profesorMiodek | 2014-12-21 12:49:27

  @Michał "Jakim trzeba być debilem żeby klepac o 5 tys ?" O co kaman? Ktoś rozumie?

  zgłoś naruszenie regulaminu ›

 • Michał | 2014-12-21 12:26:36

  W 2014 roku utrzymanienie klubu kosztowało 200 tys zł. Miasto dało 90 tys. Kto dał resztę ? 110 tys ? Kto ? Jakim trzeba być debilem żeby klepac o 5 tys ? Pogoń była tak zadłużone ze nawet 1 zł nikt za nią nie dawał. Członkowie stowarzyszenia dali w 2014 w najlepszym wypadku 120 zł a proszę zobaczyć ile mają do powiedzenia ... ☺ słodkie. Pogoń jest uratowana i będzie rosła w siłę bo to 70 lat tradycji i super praca z mlodzieza. Dzisiaj nie ma ani 1 zł długu i dlatego niektórych żółć zalewa ☺ wesołych świąt !!!

  zgłoś naruszenie regulaminu ›

 • ojoj | 2014-12-21 11:02:20

  no to nie tworzyć, nie dawać, a pan K, czy panowie K niech sami w swoim prywatnym grajdołku sie bawia

  zgłoś naruszenie regulaminu ›

 • | 2014-12-21 09:25:19

  Budowania klub od nowa? moze i tak ale pamietajcie że wszyscy zawodnicy są własności spółki pana K od seniora po juniora młodszego. I to wszystko za 5.000pln

  zgłoś naruszenie regulaminu ›

 • to ja | 2014-12-20 23:10:25

  Jedyne wyjście - rozpędzić wszystkich i budować klub od nowa. W takiej sytuacji to kolejny argument za nie dofinansowywanie klubu z budżetu miasta. Tak, w tej sytuacji klub "Pogoń" nie powinien otrzymać ani złotówki z budżetu miasta.

  zgłoś naruszenie regulaminu ›

 • orto | 2014-12-20 23:06:44

  Stały się pałe błedy: "o mała kwotę." "Pan podarabiał",

  zgłoś naruszenie regulaminu ›

 • | 2014-12-20 17:02:16

  Jedno jest pewne =po tym walnym jesli jeszcze Oleśnicka temat podkręci a to potrafi jak nikt, spółka na dotacje z miasta nie ma co liczyć =za dużo magla i niejasności jest wokół tej sprawy

  zgłoś naruszenie regulaminu ›

 • | 2014-12-20 16:55:47

  OJ PROKURATOR MIAŁBY TU UŻYWANIE

  zgłoś naruszenie regulaminu ›

 • kolega Maciusia | 2014-12-20 16:50:30

  patrz foto nr 4 i sam sie nie kompromituj

  zgłoś naruszenie regulaminu ›

 • | 2014-12-20 16:09:14

  Na konferencji powiedziano wyraźnie że zmiany formalne zostaną wprowadzone w późniejszym czasie. Ma to swoje racjonalne powody. Brak ujawnienia zmian w krs o niczym nie świadczy i rozumie to każde dziecko. Kompromitujecie się.

  zgłoś naruszenie regulaminu ›

 • kabaret Dudek | 2014-12-20 15:26:31

  Od czego pytam Cię Jasiu była komisja sportu? Od niczego panie majster...!

  zgłoś naruszenie regulaminu ›

 • | 2014-12-20 15:00:08

  Straszne bagno w tym klubie za Salika tak nie było były za to sukcesy a nie okregówka

  zgłoś naruszenie regulaminu ›

 • kolega Maciusia | 2014-12-20 14:43:06

  Gościu przemądrzały to dlaczego na konferencji ogłoszono że społkę przejął Krej i jest jej prezesem? Możesz to wyjaśnic? Sam Kartocha dociskany przyznał, że jeszcze nie sprzedał!

  zgłoś naruszenie regulaminu ›

 • Ostatni wpis | 2014-12-20 12:41:26

  Karpienko ujawnił .... wydruk z ogólnie dostępnego publicznego rejestru :-) hahaha wielka sensacja, że sąd rejestrowy nie wpisał i nie ujawnił jeszcze zmian ... znając tempo polskich sądów, zrobi to pewnie w marcu przyszłego roku... ale co tam, każdy powód dobry żeby narobić smrodu wokół Pogoni i trochę nagłośnić swoją własną osobę. Smutne. Żałosne. Na szczęście dla Pogoni już bez znaczenia :-)

  zgłoś naruszenie regulaminu ›

 • stałyczytelnik | 2014-12-20 12:30:34

  Kto ukradł Oleśnicy Pogoń? Dobry tytuł?

  zgłoś naruszenie regulaminu ›

 • | 2014-12-20 09:06:39

  Gdyby zostawic Pogoń tym starym działaczom to już by klubu nie było!

  zgłoś naruszenie regulaminu ›

 • Adam | 2014-12-20 00:14:42

  Bicie piany! Pan Krej to jedyna szansa Pogoni! 1. miejsce seniorów i juniorów! Mówi to malkontentom coś?

  zgłoś naruszenie regulaminu ›

 • | 2014-12-20 00:01:38

  jaja jak berety. wniosek ? ani złotowki dla tej społki z miasta

  zgłoś naruszenie regulaminu ›

 • | 2014-12-19 23:43:15

  przetarg był ustawiony???? gdzie jest prokurator???? czy pan Krasinkiewicz złozył zawiadomienie??? wiedział o przestępstwie i tego nie zrobił????? to on sam nadaje sie do prokuratury!!!

  zgłoś naruszenie regulaminu ›

 • w kapeluszu panama | 2014-12-19 23:36:00

  Niestety, ale środowisko dawnych działaczy i piłkarzy zostało ograne przez kilku cwaniaków - powiedzmy że tych którzy przyszli z zewnatrz do klubu; i kilku pożytecznych idiotów -powiedzmy że ze środowiska oldbojów. Teraz to panowie juz płacz nad rozlanym mlekiem. Okazało się że 70 lat tradycji najstarszego klubu na DŚL. 2 liga półfinał PP są warte 5.000 PLN.... Och ty w życiu...

  zgłoś naruszenie regulaminu ›

 • levi | 2014-12-19 23:25:10

  Ciekawe czy Adam Wójcik, nowy szef komisji sportu wyłapie wszystkie niuanse tej chorej transakcji tej sprzedaży o której za kilka lat bedzie sie wspominało jako najwiekszej w historii pomyłce klubu?! Czy nowy burmistrz zdaje sobie sprawę, co tu jest grane? niestety Pogoń niewiele osób juz obchodzi i dlatego stało sie to co sie stało. Starzy działacze w grobach sie przewracają

  zgłoś naruszenie regulaminu ›

 • | 2014-12-19 23:12:52

  Nad Bartusiem spuścmy zasłone milczenia. Chłopczyk jest do wynajecia i tyle. Niwiele kuma z tego co sie dzieje. Nikt go nie traktuje poważnie. Sprawy sa powazniejsze. Po pierwsze - SZOK!!!! Po ch... była konfa z info że Krej już Pogoń przejał i karteczka że to on jest prezesem? Skoro prezesem i właścicielem jest dalej Kartocha. ZA ILE SPRZEDA SPOŁKĘ KREJOWI??? DWA - wpisowe 500 ZŁ~!!! obowiązuje w stowarzyszeniu w którym zostały brydż i szachy!!! PO TRZECIE - gdzie sa ci wszyscy członkowie klubu którzy zagłosowali za wywaleniem Idziora Szczypka, Zenka i innych???! Nie widziałem ich na zebraniu. Murzyn zrobił swoje Murzyn może odejśc? Ludzie UŚWIADOMCIE SOBIE - Pogoni juz nie ma!!!!! Jest społeczka pana Kreja co biegał z synkiem po korytarzu na walnym (ŻENADA!!!) - zaklecia pana Krasinkiewicz nic nie pomogą. Sprzedaliscie nasz klub za 5 tysiecy i tyle

  zgłoś naruszenie regulaminu ›

 • mz | 2014-12-19 22:40:09

  Zebmranie zaczęło się w stylu Korei Płn za chwilę przemieniło się w styl "Słońca Białorusi", po paru minutach była to już Kuba, po Orędziu prezydenta Obamy. Kaziu byłeś fantastyczny !!! Do...jeś temu chamowi, bezczelnemu, arogantowi, dla którego pokora to Himalaje kultury osobistej, nie mówiąc o znajomości merytorycznych zachowań i procedur !!! Dokument z dnia wczorajszego !!! 18 grudzień 2014, że Prezesem jest P. Kartocha był szczałem w 10 -kę Właścicielem Pogoni jest tan bezczelny, pozbawiony wszelkich skrupułów, arogancki, i nie szanujący elementarnych reguł normalnego toku przeprowadzania zebrań tzw. Prezes Pogonii, Kartocha o czym dowiedzieliśmy się pod koniec zebrania, że nim jest !!! Nijaki „niezależny”: pseudo dziennikarz Bartosz M. ( czyli osoba do wynajęcia ) na swojej stronie napisał pod datą 12.12.2014, że jedynym Prezesem Pogoni jest P. Krej. Dzisiaj dowiadujemy się po dokumencie P. Karpienki z 18.12.2014 roku, że jest to to totalne kłamstwo, krętactwo, oszustwo, w stylu Hoffmana , Kamińskiego i innej bandy oprychów i oszustów !!! Panie Michalak kim Pan jest ??? Czy to prawda, że za takie kretyńskie nieprawdziwe, kłamliwe artykuły bierze pan 15-20 zł???

  zgłoś naruszenie regulaminu ›

 • kibic | 2014-12-19 21:43:54

  To sie nadaje prosto do prokuratora.

  zgłoś naruszenie regulaminu ›

 • Boruc | 2014-12-19 21:33:39

  To skoro radny Pałka nie miał wpływu na ustalaniu dotacji to mógł rzucić mandatem i honorowo odejść z funkcji radnego. "nie mielimy żadnego wpływu na dotacje".

  zgłoś naruszenie regulaminu ›

 • | 2014-12-19 21:13:45

  Poprawcie literówki. Pisanie na kolanie nie usprawiedliwia takiej ich ilości w tekście.

  zgłoś naruszenie regulaminu ›

 • | 2014-12-19 21:03:02

  cuda panie cuda. kilka spraw sadowych powinnoo byc

  zgłoś naruszenie regulaminu ›

Pozostaw pole puste:

Treść

Imię nazwisko / nick


Redakcja zastrzega sobie prawo zmian, skrótów bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie, naruszające jej prawa lub innych osób albo naruszające zasady współżycia społecznego.

Copyright © 2013 olesnica24.com