Tematy

Miasta

Serwisy

Kultura i rozrywka

Dodaj komentarz | Wyślij zdjęcie lub film | Wydrukuj

Oblegli gwiazdę TVN

06.11.2014

wyświetleń: 1315

Oblegli gwiazdę TVN

fot. Andrzej P. Szachnowski

Maraton rozdawania autografów i pozowania do wspólnych fotografii trwał i trwał, i trwał...  
 
Aktorka Anna Samusionek, znana nie tylko z serialu TVN „Na Wspólnej, zawitała dziś do Oleśnicy. Na scenie miejskiej sali widowiskowej, przy akompaniamencie fortepianu, przedstawiła komediowy monodram o „perypetiach miłosnych Tadeusza i Telimeny” – na podstawie poematu „Pan Tadeusz” Adama Mickiewicza.
 
Widownię wypełnili, i to po brzegi, uczniowie klas II i III miejscowych gimnazjów. Po monodramie aktorka spotkała się z nimi. – W aktorstwie najważniejsze są emocje. Słowa są tylko narzędziem do przekazywania emocji – tłumaczyła, mówiąc o sztuce aktorskiej.
 
Spotkanie prowadził dziennikarz Stanisław Dzierniejko, dyrektor wrocławskiego Festiwalu Aktorstwa Filmowego. Pytań z widowni nie było. Od burmistrza Jana Bronsia, który niespodziewanie pojawił się na spotkaniu, aktorka dostała czerwoną różę. 
 
Gdy spotkanie dobiegło końca, gimnazjaliści tłumnie oblegli aktorkę. Maraton rozdawania autografów i pozowania do wspólnych fotografii, robionych telefonami komórkowymi, długo trwał.
 
Monodram odbył się w ramach trzydniowych III Oleśnickich Spotkań Filmowych „Bliżej gwiazd” – zorganizowanych przez Miejski Ośrodek Kultury i Sportu.
 
Ostatnio Anna Samusionek znana jest przede wszystkim z głośnego w mediach sporu ze swoim byłym mężem, biznesmenem Krzysztofem Zuberem, o prawa do opieki nad ich córką Andżeliką. Z rozpaczliwą prośbą o pomoc w rozstrzygnięciu sporu rodziców Andżelika zwróciła się nawet w liście do prezydenta Bronisława Komorowskiego. 
 
FOTORELACJA
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

autor: (szach)powrót ›

Galeria zobacz całą galerię ›

Zobacz także

Gonera wspomina kino Zryw...

Zainwestowałem pieniądze zarobione w „Samowolce”, pomogli mi bracia, wzięliśmy kredyt...

Jańcio Wodnik powrócił do Goszcza

Wczoraj na dziedzińcu pałacu pokazano film „Jańcio Wodnik”. Powstał tu 24 lata temu.....

ReklamaKomentarze

Pozostaw pole puste:

Treść

Imię nazwisko / nick


Redakcja zastrzega sobie prawo zmian, skrótów bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie, naruszające jej prawa lub innych osób albo naruszające zasady współżycia społecznego.

Copyright © 2013 olesnica24.com