toyota

Tematy

Miasta

Serwisy

Kultura i rozrywka

Dodaj komentarz | Wyślij zdjęcie lub film | Wydrukuj

Masz w domu przedszkolaka albo ucznia?

19.10.2014

wyświetleń: 745

Tak? A więc to spotkanie jest dla Ciebie. Przyjdź, podyskutuj z ekspertem i inymi rodzicami...
 
Po wakacyjnej przerwie Oleśnica Biblioteka Publiczna wznawia comiesięczne spotkania Dyskusyjnego Klubu Książki dla Rodziców.
 
Pierwsze - „Moje dziecko przedszkolakiem, moje dziecko uczniem” - 23 października o godzinie 17 w Bibliotece dla Dzieci i Młodzieży Pod Sową przy ul. Reja 10. Gościem Klubu będzie Michał Patynowski - wrocławski psycholog, a także (a może przede wszystkim) ojciec trzech synów. Przybliży on rodzicom formy wsparcia dzieci, zarówno w roli przedszkolaka, jak i w roli ucznia. Odpowie również na wszystkie niepokojące rodziców pytania, dotyczące funkcjonowania ich pociech w grupie rówieśniczej, lęku przed rozstaniem, czy agresją w szkole.
 
Każdy, kto pojawi się na spotkaniu, otrzyma nie tylko fachowe porady eksperta, ale również skonfrontuje swoje opinie z innymi rodzicami. Formuła Klubu - „od problemu - do książki” - polega nie tylko na rozmowie i wymianie doświadczeń, ale także na znalezieniu odpowiedniej do danego problemu literatury, w której każdy zainteresowany znajdzie dodatkowe informacje na dany temat.
 
Serdecznie zapraszamy stałych bywalców Klubu, jak i rodziców świeżo upieczonych przedszkolaków i uczniów. 
 

autor: Anna Zielińska-Rybakpowrót ›

Zobacz także

Romans i strzelanina

Weronika z Dobroszyc ma niespełna 30 lat, jest malarką i ma wielką potrzebę kochania   ...

Staraś już, lecz ciągle młoda

Rydzyki bardzo lubię pod każdą postacią. Lecz przy Tobie, Anno, one zwykłą nacią. Kim jest Anna? ...

ReklamaKomentarze

Pozostaw pole puste:

Treść

Imię nazwisko / nick


Redakcja zastrzega sobie prawo zmian, skrótów bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie, naruszające jej prawa lub innych osób albo naruszające zasady współżycia społecznego.

Copyright © 2013 olesnica24.com