cracovia

Tematy

Miasta

Serwisy

Kultura i rozrywka

Dodaj komentarz | Wyślij zdjęcie lub film | Wydrukuj

Sycowski Szczepan dał głos

21.09.2014

wyświetleń: 2320

Pochodzący z Sycowa Łukasz Szczepanik w sobotę wystąpił w V edycji programu The Voice of Poland
 
Łukasz Szczepan Szczepanik obecnie mieszka w Krakowie i jest wokalistą zespołu Krafcy. W programie zaśpiewał "damską" piosenkę - utwór Jessie J "Mamma knows best". Podczas tzw. przesłuchań w ciemno przycisk "chcę ciebie" nacisnęli trzej trenerzy: Marek Piekarczyk, Justyna Steczkowska oraz Tomson i Baron. Swoim występem Szczepanik nie zachwycił tylko Edyty Górniak.
 
- Myślę, że świetnie śpiewasz, tylko trochę byłeś zestresowany - powiedziała do Szczepanika Steczkowska. - Tak jest. Zgadza się - przyznał Łukasz.
 
- Dla ciebie ważne jest to co śpiewasz. Nie chcesz tylko dać dźwięków parę i zejść. To mi się w tobie najbardziej podoba. Pomęczyłbym cię - powiedział Piekarczyk. - Taka cisza przed burzą - rzekł Tomson.  -  Czyli ja teraz wybieram? -  zapytał Szczepanik. -  Chłopaki wybieram was – wskazał na Tomsona i Barona Łukasz. - To sobie pośpiewamy - powiedział Tomson.  
 
"Po wczorajszej emisji odcinka The Voice of Poland dostałem od Was dużo dobrych słów. Bardzo mi miło i cieszę się, że podjąłem decyzję, żeby reprezentować KraFców w tym programie" - napisał po programie na facebooku Szczepanik.
 
Przypomnimy, że Szczepanik 17 listopada 2013 r. wystąpił w półfinale telewizyjnego show Must Be The Music. Niewiele mu zabrakło, aby wejść do finału. Jak będzie tym razem? 
 

autor: (rod)powrót ›

Zobacz także

Burmistrz-elekt się bawi

To była pierwsza zabawa twardogórskich emerytów z nowym burmistrzem Potyrałą..... ...

Śladami książąt oleśnickich

Gimnazjaliści z Jedynki z kostiumową prezentacją w ratuszu, przed sesją. Obejrzyjcie nasze video ...

ReklamaKomentarze

Pozostaw pole puste:

Treść

Imię nazwisko / nick


Redakcja zastrzega sobie prawo zmian, skrótów bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie, naruszające jej prawa lub innych osób albo naruszające zasady współżycia społecznego.

Copyright © 2013 olesnica24.com