cracovia

Tematy

Miasta

Serwisy

Sport i rekreacja

Dodaj komentarz | Wyślij zdjęcie lub film | Wydrukuj

Kozłowski ograł Kenijczyków!

20.09.2014

wyświetleń: 2486

Kozłowski ograł Kenijczyków!

fot. Krzysztof Dziedzic

Kozłowski ograł Kenijczyków!

fot. Andrzej P. Szachnowski

Kapitalny bieg Artura Kozłowskiego, który w pojedynkę ograł koalicję kenijskich biegaczy!...

Artur Kozłowski z Sieradza pokonał dzisiaj 10-kilometrową trasę biegu memoriałowego w czasie 29,47. I wyprzedził trzech Kenijczyków: Jonhn Tanui był drugi (29.57), John Mutai trzeci (30.12), a Francis Lagat czwarty (30.30). Kozłowski jest pierwszym zawodnikiem, który wygrał Memoriał Psujka po raz trzeci!

W Mistrzostwach Policji Dolnośląskiej zwyciężył Marcin Kędzierski z Głogowa (7.19), przed Adrianem Sielskim (mieszkańcem Olesnicy, 7.38) i Damianem Grzegroczykiem (Wrocław, 7.40). Funkcjonariusze biegli na 2 km.

A w rywalizacji juniorów najlepszy był Dariusz Hoffman z Oleśniczanki (6.58), przed swoim klubowym kolegą Bartoszem Grzywną (7.01) i Bartoszem Kwiecińskim z Osowej Sieni (7.03).

Szerzej o Memoriale - w Panoramie Oleśnickiej.

FOTORELACJA 

http://olesnica24.com/Galeria,index,486,30-bieganie-w-Memoriale-Psujka


autor: (jam, rpr)powrót ›

Galeria zobacz całą galerię ›

Zobacz także

NASZ NEWS: Dyrektor został sekretarzem

Dziś wybrano sekretarza generalnego Polskiego Związku Lekkiej Atletyki. Został nim Paweł Olszańsk...

Jak biegali nocą?

Za nami nocny bieg w Oleśnicy. Zawodnicy z różnych stron Polski walczyli w Noc Kupały ... ...

ReklamaKomentarze (7)

 • Krzysztof Kowalski | 2014-09-24 23:19:26

  Panie anonimie spod kapelusza - nie znasz Pan tematu, to się o nim nie rozpisuj. Samochód jedzie, to widać, ale, czy widzisz Pan to, co jest w nim, albo w jakich warunkach stoi? Nie. Nie rozpisuj się zatem o sprawach, o których nie masz najmniejszego pojęcia. Tak, oczywiście jest to wygodne pisać anonimowo o czymś, o czym nie ma się zielonego pojęcia. Wstydź się człowieku.

  zgłoś naruszenie regulaminu ›

 • w kapeluszu panama | 2014-09-23 23:27:10

  Szanowny Panie prosze czytac ze zrozumieniem ! Gdyby pan Kiryk potrzebował pomocy - zasłabł na ulicy, potknał się to bym mu pomógł. Napisałem włąsnie o tym że absolutnie nie widac aby był niesamodzielny /oczywiscie w jakiejs mierze jest/ i jej nieustannie potrzebował . Radzi sobie sam to widac. nie jestem znajomym pana Kiryka aby mu sie narzucac z pomocą a tym bardziej go odwiedzac . Pana zarzuty do mnie są sory ale bez sensu .

  zgłoś naruszenie regulaminu ›

 • Krzysztof Kowalski | 2014-09-23 22:45:01

  do internauty ukrywającego się za kapeluszem - z przykrością czytam taki wpis, ale jest to wpis osoby, która tylko widzi, jest wyłącznie obserwatorem, bo, czy podeszła i zaproponowała swoją pomoc, czy odwiedziła? Nie. A się wypowiada i wpisem opisuje swoje obserwacje. Dlatego chowa się za pseudonimem, boi się podpisać tak samo, jak boi się udzielić pomocy.

  zgłoś naruszenie regulaminu ›

 • w kapeluszu panama | 2014-09-22 23:35:07

  Przesadza pan! Pana Kiryka wielokrotnie widuje jak samodzielnie przemierza ulice miasta, widuje w sklepach jak robi zakupy , chodzi tez sam do kościoła. Radzi sobie sam i wydaje mi sie że nawet o to mu chodzi to swoista forma ciagłej rehabilitacji

  zgłoś naruszenie regulaminu ›

 • Krzysztof Kowalski | 2014-09-22 00:13:05

  Niestety jest jeszcze jedna ciemna strona tego jubileuszowego biegu - schorowany twórca biegu i minionej potęgi WKS "Oleśniczanka" nie miał osoby, która opiekowałaby się nim przez cały czas jego obecności na placu. Widziałem jego chwile osamotnienia. Było to przykre.

  zgłoś naruszenie regulaminu ›

 • Krzysztof Kowalski | 2014-09-21 20:37:56

  Bieg uliczny o Memoriał Bogusława Psujka, a w roli głównej - Wiesław Kiryk. Było też kilku innych cichych bohaterów - Jarosław Jaros, biegnący z synem, mającym zespół downa, czy Jerzy Barabasz (przed laty prowadził AZS AWF Wrocław), przekazujący znaleziony portfel z dokumentami. Było też małe potknięcie komentatorów - nie zauważyli Henryka Szosta (do niego należy najlepszy tegoroczny czas przebiegnięcia maratonu w Europie, on też jest rekordzistą Polski na tym dystansie). Mimo, że ten przebiegał tuż obok nich, gdy ci stali blisko mety. Można się dziwić komentatorowi z Oleśnicy, ale, że Piotr Dębowski (TVP) nie rozpoznał Henryka Szosta (dla WKS "Oleśniczanka" zdobył 4 medale - 1 złoty, 2 srebrne i 1 brązowy)? Był jeszcze jeden niewidzialny bohater - mój znajomy (prosił, by jego nazwiska nie upubliczniać - czynił to przez lata z przyjemnością) był wolontariuszem przez 29 lat. W trzydziestym roku zapomniano o nim. To daje odpowiedź dlaczego tak niewielu kwapi się, by pomagać WKS "Oleśniczanka". Na garstkę pomocników głośno zwrócił uwagę pan Hildebrandt.Zapraszam na: https://www.facebook.com/krzysztof.kowalski.7169/media_set?set=a.755140454542613.1073741924.100001399955171&type=3

  zgłoś naruszenie regulaminu ›

 • | 2014-09-20 13:06:09

  BRAWO ARTUR WHITE SIŁA

  zgłoś naruszenie regulaminu ›

Pozostaw pole puste:

Treść

Imię nazwisko / nick


Redakcja zastrzega sobie prawo zmian, skrótów bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie, naruszające jej prawa lub innych osób albo naruszające zasady współżycia społecznego.

Copyright © 2013 olesnica24.com