toyota

Tematy

Miasta

Serwisy

Wiadomości

Dodaj komentarz | Wyślij zdjęcie lub film | Wydrukuj

Przyszli mu z pomocą

25.08.2014

wyświetleń: 1182

Przyszli mu z pomocą

fot. Andrzej P. Szachnowski

Jego przyjaciele zorganizowali charytatywny koncert rockowy „Gramy dla Tomka”...
 
Przypomnijmy: 20-letni Tomek Nadolski cierpi na chorobę Fabry’ego. Powoduje ona m.in. palący ból, silne zmęczenie i wyczerpanie fizyczne. Wielkie koszty jej leczenia, które NFZ nie refunduje, przekraczają możliwości Tomka. Dlatego z pomocą przyszli mu przyjaciele – Adrian Morawski i Michał Szala.
 
Właśnie oni po raz drugi zorganizowali charytatywny koncert rockowy pod zawołaniem „Gramy dla Tomka”. Ten muzyczny maraton odbył się wczoraj w oleśnickim Parku nad Stawami. Trwał od wczesnego popołudnia do nocy. Na scenie amfiteatru wystąpiły m.in. zespoły Czwarty Poziom i CPN z Oleśnicy oraz Dubster z Bierutowa.
 
Występom zespołów towarzyszyły m.in. pokazy breakdance, tańca egzotycznego i slackline’u (balansowania na dynamicznej taśmie). Swe działo dywizyjne i pojazdy wojskowe wystawiło Oleśnickie Stowarzyszenie Miłośników Techniki Olsensium. Jego wojskowa kuchnia polowa serwowała grochówkę i flaczki. Przez cały czas datki na leczenie Tomka zbierali do puszek wolontariusze PCK - zebrano 5.908,21 zł.
 
FOTORELACJA

autor: (szach)powrót ›

Galeria zobacz całą galerię ›

Zobacz także

Para prezydencka na ślubie (ZDJĘCIA)

Prezydent Andrzej Duda i Pierwsza Dama przyjechali do Sycowa na ślub córki Beaty Kempy.......

Zginął wspaniały sportowiec

Znakomity piłkarz, reprezentant Lotnika, Wiwy i Gawina, zginął dzisiaj w wypadku w Jonasie... ...

ReklamaKomentarze

Pozostaw pole puste:

Treść

Imię nazwisko / nick


Redakcja zastrzega sobie prawo zmian, skrótów bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie, naruszające jej prawa lub innych osób albo naruszające zasady współżycia społecznego.

Copyright © 2013 olesnica24.com