amazon

Tematy

Miasta

Serwisy

Sport i rekreacja

Dodaj komentarz | Wyślij zdjęcie lub film | Wydrukuj

Kibice są z nich dumni

15.06.2014

wyświetleń: 1482

Kibice są z nich dumni

fot. Andrzej P. Szachnowski

Kibice są z nich dumni

fot. Andrzej P. Szachnowski

Kibice są z nich dumni

fot. Andrzej P. Szachnowski

Kibice są z nich dumni

fot. Andrzej P. Szachnowski

Kibice są z nich dumni

fot. Andrzej P. Szachnowski

Z kogo? Z trzech Michałów: zawodników Cepucha i Michalskiego oraz trenera Zamęckiego...

Dziś dobiegła końca przeprowadzona w oleśnickiej hali sportowej czterodniowa Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży w judo (12-15 czerwca). Jak już informował nasz portal, w sobotę brązowy medal wywalczył oleśniczanin Michał Cepuch, wychowanek klubu Judo Tigers – sekcja Oleśnica, reprezentant MKS Juvenia Wrocław.

Drugim oleśnickim zawodnikiem był Michał Michalski, reprezentant klubu Judo Tigers – sekcja Oleśnica, zdobywca medali w Pucharze Polski. W niedzielę stoczył on dwie piękne, zacięte, pasjonujące walki na bardzo wysokim poziomie: główną (4 minuty) i w niezwykle długiej dogrywce (aż 12 minut). Medalu nie zdobył, ale pokazał klasę, wzbudzając podziw sędziów i zawodników, a przede wszystkim oleśnickich kibiców. Jego trenerem jest Michał Zamęcki.

Na zdjęciach obok: Michał Cepuch i Michał Michalski z Michałem Zamęckim (na drugim zdjęciu Michałowi Cepuchowi towarzyszy jego mama), ekipa TVP obserwująca sceny z jednej z walk finałowych o złoty medal.


 


autor: (szach)powrót ›

Zobacz także

Mistrzostwa weteranów judo

W Oleśnicy odbyły się w sobotę XVII Otwarte Międzynarodowe Mistrzostwa Polski Masters w Judo... ...

Czternastka Tygrysków na podium

Z takim dorobkiem wróciły oleśnickie Tygrysy z  V Mistrzostw UKS Judo Świdnica ... ...

ReklamaKomentarze (3)

 • Krzysztof Kowalski | 2014-06-16 01:25:17

  I jeszcze jedno, czy mi gdzieś umknęła informacja o organizatorach tego ogólnopolskiego wydarzenia, czy też takiej informacji nie opublikowano? A przecież organizatorami były osoby z Oleśnicy. Brakuje mi tu wywiadu z nimi, informacji o nich - na przykład co było powodem takiego wyróżnienia?

  zgłoś naruszenie regulaminu ›

 • Krzysztof Kowalski | 2014-06-16 00:20:18

  Oglądałem finały w czwartek i wszystkie piątkowe walki. Działo się - to trzeba przyznać. Organizatorzy, moim zdaniem, mogą czuć się zwycięzcami. Dla mnie, jako byłego lekkoatlety i szkoleniowca, bardzo ważnym elementem było wyróżnianie nie tylko zwycięzców, ale także ich trenerów. Nie wiem, czy jest jeszcze inna dyscyplina sportu, w której mistrzostwach tak docenia się rolę trenera. Więcej: gdy stałem wśród oleśnickiej publiczności słuchałem wiele pozytywnych słów o oleśnickim klubie judo, o jego wewnętrznej organizacji. Gratuluję. W całym wydarzeniu był jeden minus i to nie z winy organizatorów: szkoda, że władze Oleśnicy nie zdobyły się na gest przyznania bezpłatnych biletów parkingowych dla trenerów, sędziów OOM.

  zgłoś naruszenie regulaminu ›

 • oleśniczanin | 2014-06-15 20:40:47

  gratulacje

  zgłoś naruszenie regulaminu ›

Pozostaw pole puste:

Treść

Imię nazwisko / nick


Redakcja zastrzega sobie prawo zmian, skrótów bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie, naruszające jej prawa lub innych osób albo naruszające zasady współżycia społecznego.

Copyright © 2013 olesnica24.com