toyota

Tematy

Miasta

Serwisy

Wideo

Dodaj komentarz | Wyślij zdjęcie lub film | Wydrukuj

Ogród Doświadczeń otwarty!

31.05.2014

wyświetleń: 1931

Ogród Doświadczeń otwarty!

fot. Krzysztof Dziedzic

To było istne szaleństwo - tłum dzieci uczestniczył w otwarciu najnowocześniejszego placu zabaw

&feature=youtu.be

&feature=youtu.be

Po godzinie 15 nastąpiło oficjalne otwarcie Ogrodu Doświadczeń przy ulicy Cieszyńskiego. Wzdłuż murów obronnych, w dawnej niecce rzeki, urządzono największy w mieście plac zabaw. Jest też najnowocześniejszy - zamontowane tu urządzenia służyć mają nie tylko zabawie, ale i edukcji najmłodszych. Burmistrz Jan Bronś przeciął wstegę w asyście dzieci, kolorowe balony poszybowały w górę i zaczęło się istne szaleństwo. Liczba przeróżnych urządzeń jest tak duża, że trudno skorzystać ze wszystkiego w krótkim czasie. Do Ogrodu Doświadczeń przyszły setki dzieci ze swymi opiekunami. Było wiele dodatkowych atrakcji, w tym wspólna fotografia. Zgodnie z programem zabawa trwała do późnych godzin wieczornych. O 21.30 odbył się pokaz fire show.

&feature=youtu.be

&feature=youtu.be

&feature=youtu.be

Szerzej - w Panoramie Oleśnickiej.

 

FOTORELACJA: http://olesnica24.com/Galeria,index,340,Szalenstwo-w-Ogrodzie-Doswiadczen

 

 


autor: (kad)powrót ›

Galeria zobacz całą galerię ›

Zobacz także

Para prezydencka na ślubie (ZDJĘCIA)

Prezydent Andrzej Duda i Pierwsza Dama przyjechali do Sycowa na ślub córki Beaty Kempy.......

Zginął wspaniały sportowiec

Znakomity piłkarz, reprezentant Lotnika, Wiwy i Gawina, zginął dzisiaj w wypadku w Jonasie... ...

ReklamaKomentarze (4)

 • esteta | 2014-06-01 16:14:38

  Ogród doświadczeń - jak najbardziej, ale nie w tym miejscu. Powstała kakofonia pomysłów dawnych i najnowszych. Dopełnieniem jest kompozycja z róż i kamyków w kształcie Bramy Wrocławskiej. Radosna twórczość bez poszanowania miejsca o walorach historycznych, które można by zagospodarować zgoła inaczej, ale brakuje wyobraźni, toteż mamy jak mamy.

  zgłoś naruszenie regulaminu ›

 • antyTruteń | 2014-06-01 10:15:56

  Bardzo dobry pomysł architektoniczny to kamienne ławki w kształcie fali. Wspaniale symbolizują płynącą tutaj kiedyś rzekę. I nadal można zjeżdżać na sankach w niecce Byczych Jaj - tak jak od czasów Gagarina!

  zgłoś naruszenie regulaminu ›

 • Krzysztof Kowalski | 2014-06-01 00:53:07

  kamienne głazy jako siedziska - ani wygodne, ani przyjemne w upalne i zimne dni, a także niebezpieczne dla biegających dzieciaków, niebezpieczne są także nowe schody, z uwagi na elementy akustyczne - współczuję okolicznym mieszkańcom, cóż szkodziło pozostawienie wzgórza dla saneczkarzy zimą... Gdyby poprawiono wspomniane mankamenty wówczas można byłoby mówić o placu zabaw w pełni, a tak jak większość inwestycji z nadania Jana Bronsia - jest niedoróbką. Jest prawie..., a to robi różnicę.

  zgłoś naruszenie regulaminu ›

 • E=mc2 | 2014-05-31 19:40:05

  Dobre PR-owe zagranie przed wyborami...

  zgłoś naruszenie regulaminu ›

Pozostaw pole puste:

Treść

Imię nazwisko / nick


Redakcja zastrzega sobie prawo zmian, skrótów bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie, naruszające jej prawa lub innych osób albo naruszające zasady współżycia społecznego.

Copyright © 2013 olesnica24.com